יוהן – אמן חושים לבר מצווה

כבר מגיל קטן התחיל יוהן ללמוד ולחקור את עולם הקוסמות ואומנות החושים מהשמות הגדולים ביותר – כאשר גילה את סודות המקצוע, נדהם יוהן לגלות עד כמה המח האנושי הרבה יותר פרימיטיבי ממה שאנחנו באמת יודעים.

סודות המנטליזם מאפשרים לאמן החושים להבין את הפער התהומי בין המודע אל התת מודע, על היכולת להסיח את דעת האדם ולהשתמש בטכניקות קוסמות, טלפתיה ואמנות  חושים אשר תמיד משאירה את הקהל פעור פה.

אם חיפשתם אמן חושים לבר מצווה אשר מביא עם המופיע שלו הרבה מעבר לטריקים המוכרים – יוהן הוא אמן  עבורכם !

מופע אומנות החושים של יוהן משלב קסמים וטכניקות מדהימות אשר ניתן לראות רק בבמות הגדולות בעולם –  במופע הקסמים של יוהן הוא עובר בין אנשים בקהל בזמן קבלת הפנים ועורך קסמים כמו כיוס שעונים, החלפת שטרות, וכמובן : מנטליזם ואומנות חושים.

המופע מועבר באווירה אינטימית ואישית בין יוהן לבין הקהל, המופע עצמו אינו גוזל זמן מלו"ז האירוע ויכול להתבצע בזמן האוכל או תוך כדי פעילויות אחרות, ההיכרות האישית שנוצרת בין יוהן לבין הקהל הינה ייחודית ובלתי נשכחת.

הרבה מעבר לעוד אמן חושים לבר מצווה

יש מעט מאוד רגעי בידור בחיים שמעלים אותנו לסף ריגוש גבוה שיחקקו בזיכרוננו לשנים רבות.

לראות בטלוויזיה או על במה רחוקה מופעי אמנות חושים וטלפתיה זה אכן מרשים ומפליא, אך אפשר יותר, הרבה יותר. מופע בתנועה, מופע שבו אומן החושים ניגש לשולחן שלכם, פונה אליכם בשם, מבקש מכם לשתף פעולה, מגלה את הסודות שלכם, את המחשבות שלכם, מהתל בעינכם שבטוחות שעליכם לא יעבדו עם קסמים, עד שאתם יכולים להישבע ש"אין מצב שזה קרה", ושזה "לא יכול להיות רק זריזות ידיים".

אם אתם מעוניינים להזמין אמן חושים לאירועים מיוחדים כמו בר מצווה אשר ישדרג את האירוע שלכם בכמה רמות – זה הזמן להתקשר לקבלת פרטים נוספים או להשאיר את פרטיכם בטופס יצירת הקשר ויוהן יחזור אליכם.