מופע קסמים בתנועה

מופע אמנות חושים וטלפתיה חדשניים ומרתקים


כל מה שתדמיינו ועוד קצת...

יש מעט מאוד רגעי בידור בחיים שמעלים אותנו לסף ריגוש גבוה שיחקקו בזיכרוננו לשנים רבות.

לראות בטלוויזיה או על במה רחוקה מופעי אמנות חושים וטלפתיה זה אכן מרשים ומפליא, אך אפשר יותר, הרבה יותר. מופע בתנועה, מופע שבו אומן החושים ניגש לשולחן שלכם, פונה אליכם בשם, מבקש מכם לשתף פעולה, מגלה את הסודות שלכם, את המחשבות שלכם, מהתל בעינכם שבטוחות שעליכם לא יעבדו עם קסמים, עד שאתם יכולים להישבע ש"אין מצב שזה קרה", ושזה "לא יכול להיות רק זריזות ידיים".

על יוהן...

יוהן, אמן חושים לאירועים, טלפתיה וקסמים, בן 24, צעיר וכריזמטי, עורך מופעים בתנועה באירועים עסקיים, בריתות, ימי הולדת למבוגרים, בת/בר מצווה, מסיבות גיוס, מסיבות יישוב ועוד.

יוהן התחיל את דרכו בצרפת, שם למד את רזי המקצוע אליהם התמכר עוד בהיותו ילד צעיר. בגיל 16 הפך לאמן הבית של אולם אירועים יוקרתי בשרון. ליוהן ברקורד מופעי במה ותנועה רבים עם עשרות אלפי פיות פעורים, עיניים פקוחות לרווחה ולבבות מוקסמים.

הייחודיות של מופע בתנועה:

אווירה אינטימית ואישית בין יוהן לקהל, במופע זה, יוהן עובר בין שולחן לשולחן ומקדיש לכל שולחן זמן מופע או לחילופין עובר בין אנשים בזמן קבלות פנים ואירועי חברה. המופע אינו גוזל זמן מלו"ז האירוע, ויכול להתבצע בזמן האוכל או תוך כדי פעילויות אחרות ברקע. ההכרות האישית שנוצרת ייחודית ובלתי נשכחת.

לאירוע אישי, אינטליגנטי וחדשני לאורחים שלכם ולכם

התקשרו:  054-2272245