מופע קסמים למבוגרים

קוסם למבוגרים לא יכול להרשות לעצמו להציג טריקים וטכניקות זולות של קוסמות, כי אם הוא היה עושה כך, הוא לא היה יכול להיות קוסם למבוגרים.

מופע קסמים למבוגרים הוא הרבה מעבר למופע קסמים – הוא צריך להיות מועבר עם הומור, כריזמה, על קוסם למבוגרים להיות קשוב לקהל, להתחבר אליו, לסחוף אותו ולדאוג שהוא יהיה מגוון, קליל, מפתיע ומספק.

יוהן – קוסם למבוגרים ולאירועים

כבר מגיל קטן התחיל יוהן ללמוד ולחקור את עולם הקוסמות ואומנות החושים מהשמות הגדולים ביותר – כאשר גילה את סודות המקצוע, נדהם יוהן לגלות עד כמה המח האנושי הרבה יותר פרימיטיבי ממה שאנחנו באמת יודעים.

סודות המנטליזם מאפשרים לאמן החושים להבין את הפער התהומי בין המודע אל התת מודע, על היכולת להסיח את דעת האדם ולהשתמש בטכניקות קוסמות, טלפתיה ואמנות חושים אשר תמיד משאירה את הקהל פעור פה.

מופע קסמים למבוגרים מרתק ובלתי נשכח !

המופע מועבר באווירה אינטימית ואישית בין יוהן לבין הקהל, , ההיכרות האישית שנוצרת בין יוהן לבין הקהל הינה ייחודית ובלתי נשכחת.

יש מעט מאוד רגעי בידור בחיים שמעלים אותנו לסף ריגוש גבוה שיחקקו בזיכרוננו לשנים רבות.

לראות בטלוויזיה או על במה רחוקה מופעי של אמן חושים וטלפתיה זה אכן מרשים ומפליא, אך אפשר יותר, הרבה יותר. מופע בתנועה, מופע שבו אומן החושים ניגש לשולחן שלכם, פונה אליכם בשם, מבקש מכם לשתף פעולה, מגלה את הסודות שלכם, את המחשבות שלכם, מהתל בעינכם שבטוחות שעליכם לא יעבדו עם קסמים, עד שאתם יכולים להישבע ש"אין מצב שזה קרה", ושזה "לא יכול להיות רק זריזות ידיים".

אם הינכם מעוניינים להזמין קוסם למבוגרים הגעתם בדיוק אל המקום הנכון ! התקשרו עכשיו או השאירו הודעה בשדה יצירת הקשר לקבלת פרטים נוספים על מופע קסמים למבוגרים .