ClickCease

ביוגרפיה

עבורי, אמנות חושים היא הרבה יותר ממקצוע – היא ה DNA שמרכיב את מי שאני.
בתור ילד, להיות אמן חושים היה מושא החלומות הגדול ביותר שלי.
סקרנים לגבי הדרך שבה הפך החלום הזה למציאות?
אני מזמין אתכם למסע בזמן דרך כל התחנות שעיצבו את הזהות המקצועית שלי כיום.
מעדיפים לקפוץ ישירות לפרטים הטכניים? כנסו לעמוד האודות המקצועי.

 - 2003 ילדות מוקדמת 

1996 ___ בגיל שלוש עליתי לארץ ממרסיי, צרפת. גדלתי והתחנכתי ברעננה.
הרבתי לתפוס את המשבצת של הילד הסקרן והסקפטי. זה שתמיד שואל שאלות וחוקר לעומק.
בחנוכה ופורים נהגו לערוך מופעי קוסמות באזור מגוריי. הקוסמות ריתקה וסחפה אותי.

2005 ___ בגיל 12 התחלתי לקנות ספרים שפתחו לי צוהר אל "מאחורי הקלעים" של העולם הזה.
עם ההתחברות לרשת האינטרנט, העיסוק שלי בקוסמות קיבל פוקוס וצבר תאוצה. שעות רבות הוקדשו לחיפוש טריקים, ועד מהרה גם התחברתי לקהילה של קוסמים חובבים אחרים. היינו נפגשים על בסיס קבוע, מחליפים ידע ורשמים, בודקים זה על זה טריקים וחומרים וכי"ב. 

2009 ___ בגיל 16 הצטרפתי לשלוחה הצעירה של אגודת הקוסמים.
זה נתן לי ביטחון ורוח גבית ללכת ולנסות להגשים את החלום שלי. וזה מה שעשיתי. הלכתי לאולם אירועים בעיר מגוריי, הצגתי את עצמי למנהל בתור קסם בעל ניסיון רב (אע"פ שלא היה לי ניסיון פורמלי כלל) והצעתי את עצמי לעבודה במקום. הוא הזמין אותי לנסות "קסמים בהסתובבות" בין השולחנות – והניסיון הזה נחל הצלחה. שם, למעשה, התחלתי לבנות את הקליינטורה שלי. צוות האולם היה ממליץ עליי ללקוחות והאורחים והזמנות החלו להגיע.

2014-2015 צבירת ניסיון מעשי 

עם השחרור מהצבא, הייתי נחוש להגשים את החלום לטייל באוסטרליה. אלא שבשונה מרוב החיילים המשוחררים, אל החלום הזה הצטרפו גם תשוקה ומוטיבציה להמשיך ולפתח את הקריירה שלי כאמן חושים. אז החלטתי לשלב את שני החלומות גם יחד. במשך כשנה טיילתי והופעתי באוסטרליה, בד בבד. ההתנסות בהצגת המופע מול קהלים מגוונים מתרבויות שונות הייתה מאתגרת. זה גרם לי לחדד את המסרים ולדייק את ההגשה. כל כך התחברתי לאפקט המגבש שהאתגר הזה טמן בחובו, שהחלטתי להמשיך להופיע ולטייל במקביל – הפעם, באופן מקצועי יותר. התקבלתי לתפקיד אמן חושים במסגרת צוות הבידור של אניית נופש ישראלית המשייטת באירופה. העבודה האינטנסיבית ערב-ערב, מול אלף אורחים שמתחלפים פעמיים בשבוע, סיפקה לי הרבה מאד "שעות טיסה" (או ליתר דיוק, שעות שיט;)). הניסיון הרב והמגוון שרכשתי באנייה היה אבן דרך משמעותית בהתפתחות המקצועית שלי.

2016-2017 רכישת כלים ומיומנויות מעולם הבמה

כדי ליצור מופע אמנות חושים מעניין, חווייתי ומהימן, לא מספיק להיות רק קוסם טוב.
אלמנטים כמו משחק, הגשה ויכולת המחשה הכרחיים לצורך יצירת מופע סוחף, אמין, מקורי ומעניין. מתוך ההבנה כי אמן חושים מעולה צריך להיות גם פרפורמר מקצועי, רכשתי כלים ומיומנויות רלוונטיים במסגרת סדנאות וקורסים מעולמות המשחק והבמה. מעבר להגברת האמינות של המופע, חיזוק הביטחון ושיפור ההבנה שלי את עולם הבמה, זה עזר לי להעמיק את המופע. למדתי כיצד לצקת משמעות וכוונה לתוך טקסטים, איך להציג את אותו הטקסט באופנים שונים (דבר שמסייע לי בהתאמת המופע לקהלים שונים) ועוד.

2018-2020 לימודים אקדמאיים

בנוסף להשכלה המקצועית, השלמתי תואר ראשון בניהול וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.
מעבר לתרומה הפרקטית שתחומים אלו מספקים לי כעצמאי בעל עסק, המשיכה שלי לעולם הכלכלה נובעת גם בהקשר לעולם הקוסמות. למידה של תחומים כמו סטטיסטיקה ו"תורת המשחקים" הקנו לי הבנה עמוקה אודות יסודות רבים שעליהם מבוססים ה'טריקים' שאני מבצע. הבנה עמוקה יותר של מה שאני עושה מרחיבה את מנעד האפשרויות שלי ומשפרת את אופן הביצוע.

2021 כיום

עם ניסיון של למעלה מעשור וארגז כלים עשיר ומגוון, כיום, אני מציע מופע מהוקצע, מגובש ומקורי. מופע אמנות חושים חד פעמי שהוא פרי כל התחנות שעברתי בהן בעשור האחרון. המופע שלי הוא אנרגטי ותוסס, מותח, מלמד, סוחף, ומעל הכל – מהנה. ניתן להזמין מופע במה המותאם לקהל רב, מופעי סלון לקבוצות קטנות יותר, מופעי הסתובבות, מופעים מותאמים אישית לבר/בת מצווה, כנסים, אירועי חברה וכי"ב. רוצים לדעת עוד פרטים אודות המופע שלי? המשיכו לעיין בעמוד האודות המקצועי.

דילוג לתוכן